۲ دستگاهی که با تلفن هوشمند کنترل می‌شوند

برجک هواشناسی (Netatmo Weather Station)

این استوانه کوچک همان گونه که از اسمش پیداست برجک هواشناسی خانگی است؛ البته به این معنی نیست که می‌تواند آب و هوای فردا را برایتان پیش بینی کند. کار این دستگاه بررسی اکوسیستم محلی است که در آن قرار دارید و نمایش آن بر روی تبلت و یا گوشی موبایلتان. به این وسیله شما می‌توانید درجه گرما، رطوبت و آلودگی صوتی یا آلودگی دی اکسید کربن هوای اطاق رو زیر نظر بگیرید. این گجت کوچک بی سیم چندی پیش برای بررسی سلامتی محیط زیست با قیمت ۱۸۰ دلار در بازار جهانی عرضه شد.

برجک هواشناسی

 

قهوه درستکن چاپگر (Textspersso)

اگر قرار بود نو ظهورترین و خلاقانه‌ترین دستگاه سال را انتخاب کنیم احتمالا این دستگاه جزو ۵ تای اولی قرار داشت این قهوه ساز دقیقا همان چیزی است که در اسمش آمده و کارش پرینت گرفتن مطالب بر روی قهوه می‌باشد.
همان طور که در تصویر می‌بینید شما می‌توانید هر مطلبی را که بخواهید برروی قهوه خود بنویسید. برای این کار تنها کافی است توسط app اندروید مخصوصی که روی گوشی خود نصب کرده اید سفارش قهوه خود را با متنی که می‌خواهید بر روی قهوه چاپ شود برای دستگاه پیامک بزنید. این دستگاه بیشتر از یک مدل مفهومی‌برای سرویس‌های ابری است تا نمونه ای تجاری اما ممکن است در آینده به بازار هم عرضه شود.

قهوه درستکن چاپگر

قهوه درستکن چاپگر

نویسنده

وبلاگ نویس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *